24.03.2023р. в рамках співпраці Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка та Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка відбулася зустріч викладачів та студентів на тему «Перспективи співпраці здобувачів освіти Глухівського НПУ імені О. Довженка з академічною спільнотою факультету дошкільної, початкової освіти і мистецтв НУ «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка».

До зустрічі з боку нашого факультету були залучені: завідувачка кафедри дошкільної та початкової освіти, кандидат педагогічних наук, доцет Ірина Станіславівна Турчина, заступник декана факультету з питань молодіжної політики та іміджевої діяльності Олена Бориславівна Власова, викладачі кафедри дошкільної та початкової освіти, кандидат пед. наук, доцент Анна Павлівна Кошель та кандидат пед. наук, доцент Віталій Миколайович Кошель, а такожкерівниця навчально-наукової лабораторії, завідуюча ЗДО № 26, Вікторія Вікторівна Олексієнко.

У неформальному спілкуванні викладачів та студентів двох вишів під час зустрічі обмінялися досвідом, помріяли, запланували спільні проєкти та подальші зустрічі.