Творчість та когнітивістика у дизайні сучасних сайтів

Творчість та когнітивістика у дизайні сучасних сайтів

03 березня 2023 року в Інституті психології та соціальної роботи НУЧК імені Т. Г. Шевченка доцентом кафедри загальної, вікової та соціальної психології НУЧК імені Т.Г. Шевченка Дерев'янко Світланою Петрівною було проведено березневе засідання студентського онлайн-гуртка з психології "КІТ" на тему: «Творчість та когнітивістика у дизайні сучасних сайтів".

Учасники ознайомилися з вимогами щодо дизайну сучасних сайтів, про які розповіла кандидат педагогічних наук, доцент кафедри інформатики і обчислювальної техніки НУЧК імені Т.Г. Шевченка Цибко Ганна Юхимівна.

З керівником гуртка учасники проаналізували позитивні та негативні аспекти наповнення сайтів з психології. За результатами обговорення зазначеної проблематики було вирішено створити ініціативну групу, зорієнтовану на створення Google Сайту з актуальних питань когнітивістики.