ПРИРОДООХОРОННА АКЦІЯ «ЗБЕРЕЖИ ПЕРВОЦВІТИ»

ПРИРОДООХОРОННА АКЦІЯ «ЗБЕРЕЖИ ПЕРВОЦВІТИ»

Pervotsvit1            Pervotsvit2 Pervotsvit3

Партнерська мережа «Освіта в інтересах сталого розвитку в Україні»
Чернігівська обласна організація Українського Товариства охорони природи
Чернігівський національний педагогічний університет імені Т.Г. Шевченка
КЗ «Чернігівська обласна станція юних натуралістів»

Мета акції: зберегти в наших лісах та відновити на колекційних ділянках ранньоквітучі весняні рослини та привернути увагу населення до проблеми зникнення первоцвітів у нашій країні, зокрема на Чернігівщині.

Терміни проведення акції: з 15 березня по 15 квітня 2016 року.

Заходи, що пропонуються під час природоохоронної акції:

• творчий конкурс серед учнів «Первоцвіти весняні квіти, які потребують збереження та відновлення в колекціях» (малюнки, плакати та листівки, оповідання, вірші);
  • фотоконкурс серед учнів «В об’єктиві – краса первоцвітів» (авторські фото первоцвітів в природі та на колекційних ділянках);
  • проведення позакласних занять на тему: «Збережемо первоцвіти разом»;
  • розповсюдження різнопланової інформації (буклети, листівки, плакати).

Звіт про проведені заходи (електронні скановані матеріали та фото), надсилати на електронну адресу Оргкомітету конкурсу до 22 квітня 2016 року: . Матеріали, які будуть надіслані пізніше, не розглядатимуться.

Підсумки природоохоронної акції будуть оголошені 25 квітня 2016 року. Кращі ЗНЗ м.Чернігова та області в подарунок отримають кольорову книгу-альбом «Первоцвіти – тендітна усмішка весни», розроблену за підтримки національного природного парку «Голосіївський», та будуть відзначені Грамотами Чернігівської обласної організації Українського Товариства охорони природи.

Всі учасники отримають інформаційні матеріали щодо збереження первоцвітів та електронні матеріали підсумкового звіту конкурсу «В об’єктиві – краса первоцвітів».