Заходи кафедри педагогіки, психології та методики фізичного виховання

Заходи кафедри педагогіки, психології та методики фізичного виховання

16 березня 2016 року кафедрою педагогіки, психології та методики фізичного виховання проведено ряд заходів.

На перервах інтерес студентів привернули конкурси:

• «Стрибунець» (переможці серед хлопців: Батуренко Ігор (1 місце), Федулов Владислав (2 місце), Хоменко Аркадій (3 місце); серед дівчат: Забутько Марина (1 місце), Кундис Сніжана (2 місце), Слізкова Марина (3 місце));

• «Пістолет» (переможці: Накоренко Владислав (1 місце), Артюх Олександр (2 місце), Хоменко Аркадій (3 місце);

• «Найбільший біцепс» (переможці серед хлопців: Колотілін Євгеній (1 місце); Смашний Вадим (2 місце), Кузьменко Роман (3 місце); переможці серед дівчат: Косько Інна (1 місце), Бондар Світлана (2 місце). Шевчук Ангеліна (3 місце);

• «Згинання і розгинання руки в упорі лежачи» (переможці серед хлопців: Швець Вадим (1 місце), Карандєй Микола (2 місце), Хоменко Аркадій (3 місце); серед дівчат: Забутько Марина (1 місце);

• «Найміцніший подих» (переможці серед хлопців: Ворчак Андрій (1 місце), Махній Сергій (2 місце), Костюк Дмитро (3 місце); серед дівчат: Забутько Марина (1 місце), Кваша Наталія (2 місце), Биковець Катерина (3 місце);

• «Металева рука» (переможець серед хлопців: Колотілін Євгеній (1 місце); Сироїд Дмитро (2 місце), Васюк Андрій (3 курс); серед дівчат: Плющ Юлія (1 місце), Бакуринська Христина (2 місце), Забутько Марина (3 місце).

У другій половині дня  студенти  мали можливість взяти участь у практичному конкурсі «Ігровий метод як засіб підвищення ефективності занять з фізичного виховання для дітей молодшого шкільного віку» та майстер-класах «Новітні фітнес технології».

У конкурсі взяли участь студенти факультету фізичного виховання: Дубіна Юлія, Разумна-Дейкун Каріна,  Шестак Тетяна, Зуб Олексій. Вони представили фрагменти уроків фізичного виховання для дітей молодшого шкільного віку.

• Шестак Тетяна представила фрагмент уроку «Школа активного відпочинку»;

• Олексій Зуб продемонстрував урок за темою: «У променях олімпійського вогню»;

• Разумна Каріна провела фрагмент уроку: «Інтеграція фізичного та інтелектуального розвитку на уроці фізичної культури»;

• Дубіна Юлія представила розширені можливості використання м'яча на уроках фізичної культури.

Жюрі у складі професора М.М.Огієнка, професора О.К.Пронікова, професора О.Й.Ємця визначило наступні номінації:

• «За новаторський підхід до професійно-педагогічної діяльності»

• «За володіння інноваційними технологіями»

• «За вміння професійно, творчо вирішувати педагогічні задачі»

• «За творчість та майстерність»

Переможці конкурсу (Шестак Тетяна, Зуб Олексій, Разумна-Дейкун Каріна) будуть відстоювати честь нашого університету на Всеукраїнській студентській олімпіаді за спеціальністю «Фізичне виховання» у місті Суми.

Увагу, інтерес та зацікавленість  глядачів привернули наступні майстер класи:

• студент-магістрант Слєдніков Леонід  представив майстер клас з «Крос-фіту»;

• доцент О.М.Воєділова провела майстер-клас для викладацького складу під назвою «Я – Королева!»;

• доцент Т.М.Редько надала можливість присутнім ознайомитись із  новітньою фітнес-технологією «Kangoo Jumps».

Фотозвіт із заходу - за посиланням на альбом "ВКонтакте"