Світлодіодні лампи — один з найперспективніших напрямків сучасних технологій освітлення

Вже більше 100 років людство має можливість користуватися освітленням у темний час доби з лише одною відмінністю — раніше головним джерелом світла була лампа розжарювання, а тепер на її зміну прийшли сучасні технології.

Останнім словом у світі освітлювальної техніки є світлодіодні лампи. Ці енергозберігаючі пристрої споживають у 10 разів менше електроенергіії, ніж класичні лампи розжарювання. Цей напрямок є найбільш перспективним, тому розвивається особливо стрімко. Великий термін служби, розсіяне м’яке світло, економічність — ось головні причини переконливої перемоги світлодіодних ламп над іншими типами джерел світла.

Сьогодні ці товари випускають найрізноманітніших форм та з різними цоколями. Це дозволяє використовувати їх у будь-яких сучасних освітлювальних приладах починаючи від класичних люстр і закінчуючи сучасними моделями торшерів. До переваг світлодіодних ламп можна віднести: низьке енергоспоживання; висока світлова віддача (у середньому 129 Лм на 1 Вт); великий термін службі (приблизно 50 тисяч годин); можливість отримати великий спектр кольорів без застосування світлофільтрів.

Одним із найважливіших недоліків сучасних джерел світла є надто висока ціна. Але, якщо врахувати всі переваги і довгий термін служби, така покупка стає вигідною.

Сьогодні світлодіодні лампи можна зустріти будь-де. У сучасних магазинах освітлювальної техніки, супермаркетах і навіть на ринку. Але далеко не всі товари мають сертифікати якості і відповідають опису. Саме тому купувати світлодіодні лампи слід у спеціалізованих магазинах. Одним з таких є інтернет-магазин e27.com.ua. У каталогах цього магазину можна знайти велику кількість найрізноманітніших люстр, світильників, торшерів, настільних ламп та різних аксессуарів.

Якщо ви вирішили замінити класичні лампи розжарювання на світлодіодні, тоді слід детально ознайомитися з інформацією на упаковці. Слід ретельно перевірити коефіцієнти передачі кольору, наявність алюмінієвого радіатора, кут освітлення, температуру світла і звичайно потужність і тип цоколю.