Продовжується робота в межах міжнародного проєкту «Навчаємось разом»

Продовжується робота в межах міжнародного проєкту «Навчаємось разом»

Викладачі факультету дошкільної, початкової освіти і мистецтв доц. Ю.М.Лимар, доц. М.В.Коновальчук, доц. О.Л.Джерджеро продовжують роботу в межах проєкту «Навчаємось разом» за програмою «Вища школа».

У межах другого модуля «Інтерактивні методи навчання, в тому числі педагогічна практика – фінський досвід» викладачі Школи підготовки вчителів Віккі Гельсінського університету Анні Лоукоміс та Ретта Ніємі ознайомили викладачів українських ЗВО з програмою практичної підготовки здобувачів першого і другого рівнів вищої освіти спеціальності Початкова освіта, розкрили особливості організації педагогічної практики майбутніх учителів початкової школи у Фінляндії, описали методи активізації діяльності студентів на заняттях, в тому числі під час дистанційного навчання.