Шановні виборці!

Шановні виборці!

06.10.2021 року відбудеться другий тур голосування на виборах ректора університету. Наголошуємо на тому, що відповідно до Закону України «Про вищу освіту» та інших нормативних документів вибори керівника проводять з дотриманням таких принципів: відкритості, гласності, таємного та вільного волевиявлення, добровільної участі у виборах, демократичності, забезпечення рівності прав учасників виборів.

Бюлетень для голосування заповнюється виборцем особисто в кабіні для таємного голосування. Під час заповнення бюлетенів забороняється присутність у кабіні для таємного голосування інших осіб, здійснення фото- та відео фіксації у будь-який спосіб. Особа, яка внаслідок фізичних вад не може самостійно заповнити бюлетень для голосування, має право за дозволом голови виборчої комісії скористатися допомогою іншої особи, крім членів виборчої комісії, кандидатів, а також спостерігачів.

Виборець опускає заповнений бюлетень для голосування у скриньку. Забороняється висувати вимогу або висловлювати прохання до виборця оприлюднити своє волевиявлення.

Попереджаємо про припинення агітації за добу до виборів.

Виборча комісія НУЧК імені Т.Г. Шевченка