Зустріч стейкхолдерів спеціальності 181 Харчові технології

Зустріч стейкхолдерів спеціальності 181 Харчові технології

01 червня 2021 року в Національному університеті «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка відбулася зустріч стейкхолдерів спеціальності 181 Харчові технології.

На зустрічі були присутні студенти, викладачі кафедри хімії, технологій та фармації та представники роботодавців, зокрема: Ставілова Л.Ф. – інженер із стандартизації та якості, керівник виробничої лабораторії ТОВ «Торговий дім «Рига Хліб»; Руєва Ю.О. – фахівець з управління персоналом та Ходаченко А.В. – менеджер з персоналу ПРАТ «ABINBEV EFES” (пивзавод); Максименко Т.М. – зав. відділом випічки ТОВ « Сільпо-ФУД»; Ребенок Є.В. – інженер компанії «Sicca Dania» (входять підприємства з виробництва продуктів харчування, молочних продуктів, крохмалю та ін.).

Зустріч пройшла в атмосфері дружньої бесіди і була корисною для розвитку освітньої програми «Харчові технології та інженерія».