Універсалії науки та освіти: формування життєвої позиції людини

Універсалії науки та освіти: формування життєвої позиції людини

За ініціативи ГО «Громадський науково-дослідницький центр універсальних технологій розвитку людини» 8 квітня 2021 року відбулася в он-лайн режимі V (ІX) Міжнародна науково-практична конференція «Універсалії науки та освіти: формування життєвої позиції людини».

У конференції брали участь представники України, Білорусі, Росії, Польщі й Америки. У доповідях піднімалися питання формування універсальної наукової картини світу в освіті та науці. По завершенню була прийнята резолюція конференції, планується випуск електронного збірника тез доповідей.

Ми вдячні всім учасникам нашої конференції, а також всім співорганізаторам: ГС «Міжнародна наукова школа універсології», ГО «Міжнародна наукова школа в Чернігівській області», Національний університет «Чернігівський колегіум» імені Т. Г. Шевченка, Чернігівська обласна універсальна наукова бібліотека ім. В.Г.Короленка, Університет «Львівський Ставропігіон», Польська Академія Універсального Управління Polska Akademia Uniwersalnego Kierowania, Міжнародна громадська організація «Еволюція співдружності» (Білорусь).

Резолюція

viber 2021 04 10 1