Підготовчі онлайн курси з дисципліни «Історія української культури» для вступу на спеціальність 028 «Менеджмент соціокультурної діяльності»

До уваги абітурієнтів!

Оголошується набір слухачів на підготовчі он-лайн курси з дисципліни «Історія української культури» на базі Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г.Шевченка для вступників на спеціальність 028 «Менеджмент соціокультурної діяльності» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти на основі ступеня «молодший бакалавр» (освітньо-кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст»).

ПРОГРАМА КУРСУ:

1. Теоретичні аспекти культури.
2. Культура первісного суспільства.
3. Культура Київської Русі.
4. Еволюція української культури XIV- першої половини XVІIІ ст.
5. Українська культура  другої половини ХVІIІ-XІX ст.
6. Риси української культури ХХ століття.
7. Культура України на початку ХХІ ст.

ЛЕКТОРИ:

• Мартинюк Тетяна Володимирівна – доктор мистецтвознавства, професор, в. о. завідувач кафедри музичного мистецтва та менеджменту соціокультурної діяльності;
  • Воронко Олег Григорович – кандидат історичних наук, доцент кафедри музичного мистецтва та менеджменту соціокультурної діяльності;
  • Адруг Анатолій Кіндратович – кандидат мистецтвознавства, доцент кафедри мистецьких дисциплін.

ТРИВАЛІСТЬ КУРСІВ: 2 місяці (квітень–травень 2021 року).

ВАРТІСТЬ НАВЧАННЯ:  БЕЗКОШТОВНО

Для реєстрації потрібно заповнити заяву-анкету у Google-формі.

За додатковою інформацією звертатись: Солдатенко О. І. –  кандидат педагогічних наук, доцент кафедри музичного мистецтва та менеджменту соціокультурної діяльності.

т. 093-183-17-40

ел. пошта: