Національна кредитна мобільність

Національна кредитна мобільність

25 листопада 2020 року в рамках академічної мобільності, на основі укладеного договору між Сумським державним педагогічним університетом імені Антона Семеновича Макаренка та Національним університетом «Чернігівський колегіум» імені Т.Г.Шевченка, була проведена онлайн-лекція з начальної дисципліни: «Історія видовищних мистецтв» на тему: «Стан сучасного театрального мистецтва».

Лектор – доктор мистецтвознавства, доцент, професор Сумського державного педагогічного університету імені Антона Семеновича Макаренка, Навчально-наукового інституту педагогіки і психології, кафедри соціальної роботи і менеджменту соціокультурної діяльності – Панасюк Валерій Юрійович.

На лекції були присутні студенти спеціальності менеджмент соціокультурної діяльності 15, 35, 48 групи, викладачі: доцент кафедри музичного мистецтва та менеджменту соціокультурної діяльності Олександр Ігорович Солдатенко; кандидат економічних наук, доцент, кафедри музичного мистецтва та менеджменту соціокультурної діяльності Валентин Анатолійович Нехай; кандидат історичних наук, доцент кафедри мистецьких дисциплін Воронко Олег Григорович; кандидат педагогічних наук, доцент кафедри мистецьких дисциплін Євген Миколайович Силко; кандидат педагогічних наук, доцент кафедри мистецьких дисциплін Роман Миколайович Силко; кандидат мистецтвознавства, доцент кафедри музичного мистецтва та менеджменту соціокультурної діяльності Грицун Юлія Миколаївна.

Валерій Юрійович детально проаналізував яскраві явища сучасного українського та світового театрального мистецтва і визначив пріоритетні тенденції його розвитку. По закінченню лекції відбулася дуже жвава та продуктивна дискусія, в якій взяли участь не тільки студенти, а й викладачі університету. Інтерактивний формат лекції дав можливість студентам усвідомити отриману інформацію та актуалізувати власний практичний досвід.