Обговорення стандарту вищої освіти (013 Початкова освіта)

Обговорення стандарту вищої освіти (013 Початкова освіта)

7 липня 2020 року у смт Седнів відбулося обговорення стандарту вищої освіти спеціальності 013 Початкова освіта та освітніх програм підготовки бакалаврів та магістрів спеціальності 013 Початкова освіта в Національному університеті «Чернігівський колегіум» імені Т.Г.Шевченка.

Участь в обговоренні взяли: Шапошнікова І.М. - голова науково-методичної комісії (підкомісії 013 Початкова освіта) сектору вищої освіти Науково-методичної ради Міністерства освіти і науки України (НМК 1. Науково-методична комісія із загальної, професійної освіти та спорту), зав. кафедри педагогіки і методики початкового навчання Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова, к.пед.н., професор; Стрілець С.І. - декан факультету дошкільної, початкової освіти і мистецтв Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т. Г. Шевченка, д.пед.н., професор; Лимар Ю.М. - заступник декана з навчальної роботи факультету дошкільної, початкової освіти і мистецтв Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г.Шевченка, к.пед.н., доцент; Чугай С.В. - учитель початкових класів Седнівського НВК.