Дорогий наш юний друже!

Дорогий наш юний друже!

Ось і настала весна 2020... А в тебе перед очима першовересневе свято твоєї першої шкільної осені. Як скоро (чи ні?) все минуло.

Ти пам’ятаєш, як весело калатав перший шкільний дзвоник, як тривожно калатало серце і заспокоювало тебе лише тепло маминої долоні.

За 11 шкільних років ти виріс, увібрав чимало знань, набув багато вмінь і... постав перед вибором: що далі?

А далі ще один такий собі місток у доросле життя. Місток у п’ять з половиною років. Уже студентський. І, навіть, не місток, а трамплін у новий світ – світ досі недосяжних можливостей, світ юнацьких амбіцій і життєвих перспектив.

І чималий шмат цього нового світу Божою милістю знаходиться у кращому університеті Галактики – НУЧКу імені Т.Г.Шевченка.

Саме тут ти, опанувавши професію, навчишся визначати життєві пріоритети, зробиш перші кроки до реалізації свого неповторного «Я», зрозумієш, як правильно вибудовувати стосунки з такими різними-різними людьми і знайдеш свою стежку вже в абсолютно доросле життя.

На тебе вже чекає твоя перша студентська осінь.

Хочеш спробувати? Тоді ось тобі наші долоні.

Уся важлива і актуальна інформація стосовно вступу розміщена у розділі "Вступнику"

Який, у свою чергу, відкриває доступ до підменю, з якого слід обрати "Бакалавр (після школи)"

І от саме тут публікуватиметься ключова інформація щодо вступної кампанії. Там, до речі, вже зараз можна знайти відповіді на більшість запитань :)