Проголосуй за проєкт №6!

Проголосуй за проєкт №6!

Створення Чернігівської регіональної агенції розвитку та промоції туризму на базі Чернігівського обласного художнього музею імені Григорія Ґалаґана

Мета проєкту: створення сучасного центру розвитку туризму та промоції туристичного потенціалу Чернігівщини на внутрішньому та зовнішньому ринку туристичних послуг шляхом пристосування об’єкту культурної спадщини для провадження туристичної діяльності.

Проєкт передбачає здійснення реставраційних робіт частини приміщення першого та другого поверхів Чернігівського обласного художнього музею імені Григорія Ґалаґана з метою збереження та підтримки в належному стані об’єкта історико-культурної спадщини та створення можливостей для роботи неприбуткового комунального підприємства «Чернігівська регіональна агенція розвитку та промоції туризму».

Окрім того заплановано встановлення ліфта-підйомника для забезпечення доступності маломобільних груп населення до об’єкта історико-культурної спадщини

Голосування триватиме з 14 по 28 квітня 2020 року