Вітаємо студенток нашого факультету з перемогою у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади

Вітаємо  студенток нашого факультету з перемогою у ІІ етапі  Всеукраїнської студентської олімпіади

Вітаємо студентку 42 групи факультету дошкільної, початкової освіти і мистецтв Сову Ольгу Федорівну з перемогою у номінації «Креативне мислення» ІІ етапу  Всеукраїнської студентської олімпіади  зі спеціальності «Початкова освіта» та студентку 32 групи Кириленко Ольгу Сергіївну з перемогою у номінації «Активність» ІІ етапу  Всеукраїнської студентської олімпіади  зі спеціальності «Початкова освіта.

Науковий керівник - доцент кафедри дошкільної та початкової освіти Коваль Вікторія Олександрівна.

Також вітаємо студентку 52 групи факультету дошкільної, початкової освіти і мистецтв Ширманову Анну Романівну з перемогою (ІІІ місце) у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук 2018-2019 н.р. за спеціальністю «Дошкільна освіта». Науковий керівник - доцент кафедри дошкільної та початкової освіти Богдан Тетяна Миколаївна.

Бажаємо подальших професійних і творчих успіхів!