Зроби правильний вибір!

Зроби правильний вибір!

Любі друзі!
Настає час, коли Вам потрібно зробити вибір вашого майбутнього життєвого шляху.

Допомога людині – це найбільш правильний вчинок. Саме соціальна та соціально-виховна робота допоможе суспільству стати більш людяним, згуртованим і мати майбутнє. Кафедра соціальної роботи психолого-педагогічного факультету Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка запрошує Вас стати центром цього майбутнього суспільства, і згуртувати навколо себе творчих, активних, креативних, цілеспрямованих молодих людей, які побудують нове суспільство. Наші студенти спеціальностей «Соціальна робота» (освітня програма «Соціальна педагогіка»), і «Освітні, педагогічні науки» (освітні програми «Інклюзивна освіта», «Соціально-виховна робота з дітьми та молоддю») зробили перші кроки і запрошують Вас до своєї команди.

Дивитися відео