Про санскрит, дивну польку і філологічний факультет

Про санскрит, дивну польку і філологічний факультет

8 жовтня 2018 року на філологічному факультеті Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка відбулася зустріч з Адріаною Сімончеллі,

докторанткою факультету Індійської філософії Інституту Східної філології санскритської спеціалізації Ягеллонського університету (м. Краків, Польща).
Спілкування гості із студентами старших курсів університету відбувалося англійською мовою, а предметом обговорення було широке коло мовознавчих проблем та характер їх актуалізації в Індії.
Пояснення лінгвокультурного, соціокультурного, релігійного, філософського та політичного характеру п. Адріани, в арсеналі якої окрім англійської, польська, італійська, французька мови, надавала із застосуванням німецької, російської, санскриту та хінді.
Інтерактивна лекція, під час якої студенти могли вільно задати різнопланові запитання за темою, була організована Департаментом культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської ОДА (провідний спеціаліст І.В.Дерейчук) та кафедрою германської філології (завідувач кафедри, проф. О.О.Борисов) Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка.