Традиційно на заході була представлена виставка нових студентських робіт із різних напрямків декоративно-ужиткового мистецтва, а саме: гончарні вироби, вишиті українські рушники та картини, роботи з бісеру, розпис по тканині та дереву, різьблення по дереву, стилізовані вироби з металу, дизайнерські сукні та багато ін.
Популярними стали надзвичайно цікаві майстер-класи у виконанні найкращих студентів факультету та провідного викладача кафедри к. психол. н., доцента Видри О.Г.
Велика кількість схвальних відгуків глядачів та виражені ними захоплення від умінь студентів із різних творчих напрямків ще раз підтвердили високі професійні здібності ТФ-івців. Так тримати!!!
6 жовтня в ТРЦ «Голлівуд» відбувся ярмарок народних ремесел, в якому активну участь узяли найталановитіші студенти та викладачі технологічного факультету нашого університету.
Останні новини користувача НУЧК
- Цикл тренінгів з неформальної освіти для представників студентського самоврядування
- Магістранти-філологи на всеукраїнському семінарі з ESP: теорія зустрічається з практикою
- Вітаємо наших волейболісток із блискучою перемогою!
- Вітаємо наших баскетболістів з феєричною перемогою!
- Золото чемпіонату України — у скарбничці нашого університету!




