ІІ Міжнародна науково-практична конференція екологів

ІІ Міжнародна науково-практична конференція екологів

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Національний університет «Чернігівський колегіум» імені Т.Г.Шевченка, Рада молодих учених Державної установи «Інститут еволюційної екології НАН України» та Мезинський національний природний парк ЗАПРОШУЮТЬ ВАС узяти участь у ІІ Міжнародній науково-практичній конференції: «Проблеми екології та еволюції екосистем в умовах трансформованого середовища», яка відбудеться 11–12 жовтня 2018 р.

Основні напрями конференції:

1. Історія вивчення біорізноманіття та ландшафтів окремих територій України та інших країн.

2. Структурно-функціональна організація біосистем та їх адаптація до умов трансформованого навколишнього середовища.

3. Теоретичні та практичні засади збереження та раціонального використання біорізноманіття і ландшафтних комплексів.

4. Сучасний стан осередків культивування рослин. Озеленення населених пунктів.

5. Сучасні проблеми агроекології.

6. Соціально-екологічні, еколого-освітні, еколого-етичні проблеми в системі екологічної освіти, культури та виховання.

Робочі мови конференції: українська, російська, англійська.

Форма участі:

1. Доповідь на пленарному засіданні

2. Доповідь на засіданнях секцій

3. Стендова доповідь (постер)

4. Заочна участь

Для участі у конференції необхідно до 30 серпня 2018 року надіслати в електронному вигляді заявку та текст доповіді.

Текст треба подати окремим файлом, позначивши назву його за першим автором (Іvanenko_zaiavka.doc, Ivanenko_teza.doc), електронною поштою за адресою: .

До 15 вересня 2018 року після розгляду Оргкомітетом матеріалів доповідей на адресу учасників будуть надіслані:

• інформаційний лист № 2 з програмою та організаційними умовами проведення конференції;

• офіційне запрошення для очної участі у роботі конференції.

Завантажити інформаційний лист можна за посиланням