Відкритий чемпіонат Польщі-2018 зі спортивних танців на візках

Відкритий чемпіонат Польщі-2018 зі спортивних танців на візках

16-17 червня відбувся Відкритий чемпіонат Польщі-2018 зі спортивних танців на візках.

У змаганнях брали участь команди з 15 країн світу: Велика Британія, Австрія, Італія, Фінляндія, Бельгія, Південна Корея, Німеччина, Словенія, Гонконг, Кабо-Верде, Угорщина, Польща, Казахстан, Республіка Білорусь та Україна.

До складу української команди увійшли наймолодші учасники чемпіонату, спортсмени Чернігівського "Інваспорту" - Гірчук Даніїл та Шестак Єва, а також Лалетіна Анастасія на чолі з тренером - викладачем кафедри фізичного виховання та хореографії Національного університету "Чернігівський колегіум" імені Т.Г.Шевченка Дмитренко Юлією.

Наші учасники дуже вдало дебютували на цих змаганнях. У програмі фрістайл комбі бронзові медалі здобули Гірчук Даніїл та Шестак Єва. Іще одну бронзову медаль у програмі фрістайл сінгл (жінки) здобула Лалетіна Анастасія.

Вітаємо нашу викладачку з досягненнями в її позанавчальній діяльності.

Юлія Козерук