Круглий стіл «Впровадження нової нормативної бази початкової освіти у професійну підготовку майбутніх учителів»

10 травня 2018 року на базі Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова відбувся круглий стіл «Впровадження нової нормативної бази початкової освіти у професійну підготовку майбутніх учителів».

З вітальним словом до учасників заходу звернувся декан факультету педагогіки і психології є дійсний член АПН України, доктор педагогічних наук, професор, заслужений працівник освіти України Бондар Володимир Іванович.

Участь у обговоренні ключових питань оновлення нормативної бази початкової освіти взяти провідні фахівці системи підготовки майбутніх учителів початкової школи: Комар О.А. - доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри фахових методик та інноваційних технологій у початковій школі Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, Коваль Л.В. - доктор педагогічних наук, професор, декан факультету психолого-педагогічної освіти та мистецтв Бердянського державного педагогічного університету, Кіт Г.Г. - кандидат педагогічних наук, доцент, декан факультету дошкільної, початкової освіти ти мистецтв Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського та інші.

Національний університет «Чернігівський колегіум» імені Т.Г.Шевченка на заході представляли доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри дошкільної та початкової освіти Стрілець С.І., кандидат педагогічних наук, доцент Турчина І.С. та кандидат педагогічних наук, доцент Носко Ю.М.

Тематичними напрямами роботи круглого столу стали: шляхи реалізації Закону України про вищу освіту у практиці роботи сучасних вишів; освітньо-професійні та освітньо-наукові програми підготовки сучасних кадрів педагогічної освіти; особливості підготовки майбутніх вчителів початкової школи в умовах автономії ВНЗ України; сучасні проблеми реалізації структури і змісту початкової школи; поєднання спеціальності та спеціалізацій у змісті підготовки вчителя початкової школи.