Прийом заявок на проект “Молоді лідери Європи – обмін досвідом, побудова діалогу – Ukraine Calling”

Міжнародна громадська організація “Основи свободи” у співпраці з Міжнародним Домом Зустрічей Молоді в Освенцимі/Аушвіц запрошує на тренінг “Молоді лідери Європи – обмін досвідом, побудова діалогу – Ukraine Calling”.

Метою семінарів «Молодіжні лідери Європи – обмін досвідом, побудова діалогу» є створення контактів між українськими, польськими та німецькими лідерами громадських організацій для обміну знаннями та досвідом, передусім в сфері історичної та громадянської освіти, з акцентом на демократичні цінності, громадянське суспільство й права людини. Дві частини навчального семінару будуть присвячені історично-політичній тематиці (Друга світова війна, Голокост і культурна пам’ять у контексті сучасних геополітичних процесів) та навичкам, необхідним для організації міжнародної неформальної освіти молоді. Після завершення семінарів учасники під керівництвом МДЗМ реалізують опрацьовані під час тренінгів інноваційні проекти, результати яких будуть оцінені на заключній конференції у 2019 році. Крім того в рамках проекту заплановано запросити волонтерів з України. Під час стажування, підготовки та участі у дво- і тринаціональних освітніх проектах Дому Зустрічей, а також у заходах, які він реалізує в співпраці з містом Освенцимом, молоді люди отримають досвід, необхідний для їх майбутньої роботи в якості лідерів громадських організацій в Україні, а також до самостійної координації міжнародних проектів обміну.

ТЕРМІНИ ПРОВЕДЕННЯ ЗАХОДІВ

02-07 липня 2018 р. – Перша частинка семінару „Діалогічна пам’ять – чи це можливо?“, МДЗМ Освенцим/Аушвіц/Польща
Запрошення практиканта з України до МДЗМ

25-30 листопада 2018 р. – Другий навчальний семінар „Демократична робота з молоддю за методом Бецавта“, Інститут Густава Штреземана в Нижній Саксонії, Бад- Бефензен/Німеччина

2019 р. – Реалізація власних проектів учасників семінару

2019 р. – Заключна конференція – підведення підсумків проекту та презентація результатів

Організатори забезпечують проживання та харчування учасників під час семінарів, а також компенсують проїзд.

Організаційний внесок: 100 злотих (семінар в Польщі) та 100 злотих (семінар в Німеччині)

ОРГАНІЗАТОР: Міжнародний Дім Зустрічей Молоді в Освенцимі/Аушвіц www.mdsm.pl

Прохання надіслати заповнені заявки до 31 травня 2018 року на адресу: та копію на

Завантажити форму для реєстрації