Студентам військової кафедри

Студентам військової кафедри

Для громадян України, які проходять навчання за програмою підготовки офіцерів запасу на кафедрі військової підготовки СумДУ в 2018 році згідно програми підготовки сплановано наступні заходи:

для громадян (студентів) 1 року навчання - комплексні практичні заняття з курсу первинної військово-професійної підготовки;

для громадян (студентів) 2 року навчання - навчальний збір, як завершальний етап військової підготовки.

Організаційні вказівки

Для громадян (студентів) 1 року навчання:

Термін проведення комплексних практичних занять: 22.05.2018 року.

Місце проведення: Сумська область, с.Радьківка стрільбище військового полігону військової частини А1476 (17 км від м.Суми).

Час проведення: з 8.00 до 14.00

Переїзд за особистий рахунок.

Для тих, хто за розкладом залізничного або автотранспорту прибуватимуть напередодні - 21.05.2018 і від’їжджатимуть 23.05.2018 року, передбачені місця ночівлі в СОЦ «Універ» де проводились раніше семестрові збори (безкоштовно).

При собі мати:

- військову форму одягу, дощовий плащ;

- кошти на проїзд та особисті потреби;

- сухий пайок з розрахунку на 1-2 доби (22.05.2018 передбачено бажаючим сніданок і гарячий обід).

Пункт збору при прибутті (відбутті): Сумська область, с.Радьківка військовий полігон військової частини А1476 (17 км від м.Суми).

Їхати:

- від зал/вокзалу маршруткою 24 (пряма), 10, 21, до «МакДональдс» далі пішки 200 м. до авто станції «Першотравнева», далі автобус Суми – Рибці (до зупинки військовий полігон).

- від автобусної станції «Суми» маршруткою 11, 15, 23 до «МакДональдс» далі пішки 200 м до авто станції «Першотравнева», далі автобус Суми – Рибці (до зупинки військовий полігон).

Телефон для зв’язку: начальник кафедри - 095-2436338 (067-7052397), заступник начальника кафедри – 050-8012747.

На комплексних практичних заняттях мають бути присутні всі громадяни, за винятком тих, хто раніше проходив або проходить військову службу у Збройних Силах України, інших військових формуваннях.

Для громадян (студентів) 2 року навчання:

Термін проведення навчального збору: з 02 по 28.07.2018 року.

Місце проведення: м. Суми, вул. Г.Кондратьєва, 165 військова частина А1476 (Кафедра військової підготовки СумДУ).

Етапи навчального збору:

І – 02.07.2018р. (до 18.00) – прибуття до військової частини А1476 (КВП СумДУ), влаштування, організація життєдіяльності.

ІІ – з 03.07 по 27.07.2018р. – практичні заняття за розкладом навчального збору на базі військової частини включаючи випускний екзамен.

ІІІ – 28.07.2018 – з 9.00 до 11.00 прийняття військової присяги на вірність Українському народові (відбуття до місць постійного проживання). На урочистості запрошуються близькі та родичі випускників.

Під час навчального збору передбачено:

- проживання громадян (студентів) у приміщеннях казармено-житлового фонду та військових наметах – безкоштовно (за рахунок МО України);

- триразове харчування в їдальні військової частини по нормам військовослужбовців строкової служби – безкоштовно (за рахунок МО України).

При собі мати:

- документи згідно додатку (для тих хто не надав раніше);

- військову форму одягу, дощовий плащ;

- спортивну форму одягу;

- спальний мішок (по можливості) або 2-а комплекти односпальної постільної білизни;

- столовий посуд (туристичний набір (тарілка – 2, чашка – 1, ложка – 1, виделка – 1, або укомплектований військовий казанок чи одноразовий посуд));

- засоби особистої гігієни;

- зошити з навчальних предметів;

- письмові приладдя;

- кошти на проїзд та особисті потреби.

На навчальному зборі мають бути присутні всі громадяни. Під час проходження навчальних зборів громадяни, які проходять військову підготовку, складають випускний екзамен. До складання випускного екзамену допускаються громадяни, які пройшли курс військової підготовки на КВПСумДУ, передбачений програмою підготовки офіцерів запасу, та навчальний збір у повному обсязі.

Громадяни України, які не пройшли повний курс військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу, не склали встановлені іспити не допускаються до прийняття військової присяги на вірність Українському народові та не атестуються до осіб офіцерського складу.

Передбачається позитивне вирішення питань надання окремим особам короткострокової відпустки у випадку збігу термінів проведення навчального збору з термінами складання вступних випробувань у ЗВО за вищим ОКР при наявності відповідних документів.

НОРМИ ПРО ВІЙСЬКОВУ ПІДГОТОВКУ ГРОМАДЯН УКРАЇНИ