Очний тур Олімпіади-2018

Очний тур Олімпіади-2018

21 квітня відбудеться очний тур Всеукраїнської олімпіади Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г.Шевченка для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти.

Реєстрація учасників Олімпіади з 11.00 до 11.20 у фойє головного корпусу університету (вул.Гетьмана Полуботка, 53).

Усім слід взяти з собою паспорт, ручку з пастою будь-якого кольору, напій для тамування спраги (воду, чай, лимонад), гарний настрій і налаштованість на позитивний результат.