Перемога на турнірі з боулінгу

Перемога на турнірі з боулінгу

Турнір з боулінгу серед вишів Чернігова відбувся 29 березня в розважальному комплексі "Базис". Команда викладачів Національного університету "Чернігівський колегіум" імені Т.Г.Шевченка (Філіпов Володимир, Донець Ігор, Козерук Юлія, Синіговець Ігор) посіла І місце.

За найбільшу кількість очок найрезультативнішим гравцем турніру визнаний Філіпов Володимир.

Наші викладачі найкращі!!! Свою перемогу вони присвятили рідному університету. А на старт турніру виходили змагатись перш за все "з собою", а, по-друге, мотивувати дітей і молодь до активного дозвілля та ведення здорового способу життя.

Менш вдало виступила збірна команда студентів нашого вишу, посівши друге місце в своїй категорії.

Вітаємо з перемогою та бажаємо вдалих стартів і фінішів в інших сферах діяльності.