Запрошуємо на навчання!

Запрошуємо на навчання!

Кафедра біологічних основ фізичного виховання, здоров’я і спорту запрошує на навчання за спеціальністю ЗДОРОВ’Я ЛЮДИНИ!

Якщо ви бажаєте отримати одну з найгуманніших, найпочесніших і найповажніших професій, затребувану на ринку праці й при цьому зберегти і зміцнити своє здоров’я – завітайте до нас!

Ви зможете реалізувати себе як:

вчитель основ здоров’я, масажист, асистент учителя для роботи в інклюзивних класах, тьютор для роботи з дітьми з особливими потребами, фахівець зі здоров’я людини у дитячих дошкільних закладах, центрах розвитку дитини, реабілітаційних центрах, фітнес-тренер, фахівець з фізичної терапії та ерготерапії, інструктор оздоровчо-спортивного спрямування, консультант зі здорового способу життя у державних, громадських та приватних установах.

ЧЕКАЄМО НА ВАС!

Навчаючись у нас, Ви отримаєте активну  життєву позицію й цікаве студентське життя, оволодієте засобами збереження здоров'я, щоб допомогти собі і людям різного віку!

Професійна кваліфікація - Бакалавр Здоров’я людини - вчитель Основ здоров’я, масажист

з додатковими спеціалізаціями

• Фізична терапія та ерготерапія,
  • Фізична культура та фітнес (термін навчання 4 роки)

Продовжити навчання можна у магістратурі за спеціальностями:

• 014.11 “Середня освіта” (фізична культура)
  • 017 “Фізична культура і спорт” (термін навчання 1,5 роки)

Є можливість вступу на заочну форму навчання.

Звертаємо Вашу увагу на те, що для підвищення вірогідності вступу на бюджетну форму навчання при подачі електронних заяв необхідно вказувати 1-й пріоритет!

Завантажити буклет