Екскурсія до столиці

Екскурсія до столиці

25 листопада 2017 року студенти природничо-математичного факультету та Навчально-наукового інституту історії, етнології та правознавства імені О.М.Лазаревського Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г.Шевченка відвідали м.Київ.

Студенти вшанували пам’ять Героїв Небесної сотні. Познайомилися з експозицією Національного музею історії України, особливу увагу приділили експонатам, що мають відношення до рідної Чернігівщини.

Крім того, студенти оглянули музей-заповідник «Софію Київську». А на Софіївській площі були свідками з’йомок фільму «Крути», із задоволення поспілкувалися із Дмитром Ступкою.

О 16-00 на Михайлівській площі приєдналися до Всеукраїнської акції «Запали свічку», вшановуючи пам’ять Голодоморів в Україні.

Телефони: (0462) 941-170, (0462) 941-178