Події кафедри мистецьких дисциплін

Події кафедри мистецьких дисциплін

22 квітня 2017 року о 15-00 у рамках мистецького проекту «Музичні зустрічі в музеї» відбувся благодійний концерт композитора, викладача Чернігівського національного педагогічного університету імені Т.Г.Шевченка Станіслава Першина та благодійний аукціон «Мистецтво-дітям» на підтримку онкохворих дітей. Під час заходу бажаючі мали змогу придбати фотографії відомого чернігівський фотографа Віктора Кошмала та творчі роботи студентів педагогічного університету.

Творчий вечір Забари – 27.04.2017

26.09.2017 в межах профорієнтаційної роботи на кафедрі мистецьких дисциплін відбулася зустріч зі старшокласниками загальноосвітньої школи №17. Cтуденти продемонстрували міні концерт учням, запропонували побувати на репетиції хору кафедри, залучитися до виконання пісень.

26.09.2017 – студенти та викладачі кафедри мистецьких дисциплін взяли участь у фестивалі Латвійської культури імені Яніса Райніса, який проводиться в Чернігові вже вдруге. Це спільний творчий проект Чернігівської міської ради, Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм, культурно-просвітницького центру «Латві-Арт», Чернігівського Національного педагогічного університету імені Т.Г.Шевченка, Чернігівської обласної універсальної наукової бібліотеки імені В.Г.Короленка. Творча зустріч «Відкритий урок латвійської та української культури «Україна-Латвія на шляхах духовного єднання» проходила у загальноосвітній школі №1. Серед учасників: хор (Солістка – Катерина Іващенко, керівник – Станіслав Першин, концертмейстер Сергій Туркевич), Катерина Лисиця (саксофон), Олександр Лузан (вокал), Сергій Гончаренко (вокал), ансамбль скрипалів (Тетяна Косенко, Світлана Ятченко, Євгенія Трач, керівник – Валерія Вергунова, концертмейстер – Олена Власова).

27.09.2017 – хор кафедри мистецьких дисциплін (керівник – Станіслав Першин, концертмейстер – Сергій Туркевич) взяли участь в урочистому заході з нагоди 140-річчя від часу заснування Чернігівської обласної універсальної наукової бібліотеки імені В.Г.Короленка, який відбувся у Чернігівському обласному філармонійному центрі фестивалів та концертних програм.

27.09. 2017 - студенти та викладачі кафедри мистецьких дисциплін взяли участь у фестивалі Латвійської культури імені Яніса Райніса. Творча зустріч відбувалася у Чернігівському обласному філармонійному центрі фестивалів та концертних програм .

28.09.2017 – студенти кафедри мистецьких дисциплін Сергій Гончаренко (вокал) та Евгеній Виноградський (ф-но) допомагали студентам 1 курсу історичного факультету розучувати гімн університету. Зустріч відбувалася у Музеї Т.Г.Шевченка університету.

29.09.2017 - на кафедрі мистецьких дисциплін відбувся концерт, присвячений Дню працівників освіти. До участі залучилися студенти: Юля Царик (ведуча), Рощин Павло (гітара), Евгеній Виноградський (ф-но), Світлана Ятченко (скрипка), Олександр Лузан (вокал), Анна Боген (вокал), Сергій Гончаренко (вокал), Катерина Іващенко (вокал) та викладачі: Олена Власова (ведуча), Олександр Солдатенко (гітара), Валерія Вергунова (скрипка), Станіслав Першин (ф-но, шейкер). Привітальне слово – Олександр Бобир (декан факультету початкового навчання). Прикінцеве слово – Тетяна Дорошенко (завідувач кафедри мистецьких дисциплін).

05.10.2017 – відбувся захід, присвячений Дню Музики «Музика під знаком «Терези». Захід підготували студенти 34 групи. Студенти продемонстрували цікаві номери, оригінальну тематику, гумор та подарували присутнім яскраві враження.

12.10.2017 – студенти кафедри мистецьких дисциплін Сергій Гончаренко (вокал) та Евгеній Виноградський (ф-но) допомагали студентам 1 курсу філологічного факультету розучувати гімн університету. Зустріч відбувалася у Музеї Т.Г.Шевченка університету.

14-15.10.2017 – студенти кафедри мистецьких дисциплін Катерина Іващенко та Сергій Гончаренко взяли участь у вокальному конкурсі (м.Полтава).

Анонс: 16.11.2017 – творчий концерт Ю.Грицун.