Організація осіннього табірного збору

Залиште оцінку
(6 голосів)
Організація осіннього табірного збору

Відповідно до статті 11 Закону України «Про військовий обов'язок і військову службу», Постанови Кабінету Міністрів України від 01.02.2012 р. №48 «Про затвердження Порядку проведення військової підготовки громадян України за програмою підготовки офіцерів запасу» (зі змінами), спільного наказу Міністерства оборони України та Міністерства освіти і науки України від 14.12.2015 №719/1289 «Про затвердження Інструкції про організацію військової підготовки громадян України за програмою підготовки офіцерів запасу», договору про співпрацю між СумДУ та ЧНПУ імені Т.Г.Шевченка, організація навчально-виховного процесу з громадянами, які проходять навчання за програмою підготовки офіцерів запасу, проводиться на базі кафедри військової підготовки.

У зв’язку з цим, громадяни, які здобувають ступінь вищої освіти в ЧНПУ імені Т.Г.Шевченка і навчаються за програмою підготовки офіцерів запасу на кафедрі військової підготовки СумДУ зобов’язані прибути на семестровий табірний збір для проведення занять згідно витягу з Плану організації та проведення навчально-виховного процесу в першому півріччі 2017-2018 навчального року (завантажити).

Організація та проведення семестрового табірного збору буде включати:

1. Переїзд, прибуття, реєстрація, розміщення (переїзд організовується централізовано). Старший команди під час переїзду підтримує зв'язок з представником кафедри по т. 050-801-27-47, 095-243-63-38 (0542-62-83-15) для зустрічі особового складу студентів ВНЗ та супроводження їх до місця дислокації проведення табірного збору.

Місце прибуття (кінцевий пункт призначення): м. Суми, провулок Народний, 9а (р-н Баранівка) спортивно-оздоровчий заклад «Універ». Їхати: від залізничного вокзалу (автовокзалу) на маршрутному таксі №24, автобусі № 57, зупинка вул. Доватора.

Переїзд за особистий рахунок.

2. Організація навчального процесу та життєдіяльності.

Проживання - в одно та двоповерхових отеплювальних житлових будівлях (безкоштовно);

Харчування - комплексне триразове за особистий рахунок в їдальні спортивно-оздоровчого закладу (75 грн. за добу), додаткове харчування через буфет, сухий пайок на зворотну дорогу;

Заняття - на кафедрі військової підготовки згідно затвердженого розкладу;

Організація побуту, військово-патріотичні, спортивно-масові та культурно-виховні заходи – в позанавчальний час та вихідні дні.

3. При собі мати:

- військову та спортивну форми одягу та взуття;

- загальні зошити – 7 шт., письмове приладдя;

- особисті засоби гігієни, односпальний комплект постільної білизни або спальний мішок (по можливості);

- 1-2 тремпелі;

- копії паспорту (1, 2, 11 стор.) та ідентифікаційного коду (для укладання контракту та страховки на час навчання);

- копію квитанції про оплату за І півріччя 2017-18 н.р. в розмірі 3091 грн. (для набору 2016 року), 3625 грн. (для набору 2017 року) за рахунком: СумДУ р/р 31258290105677 в ДКСУ м. Київ МФО 820172 код 05408289, призначення платежу 25010100 (за навчання на кафедрі військової підготовки). Квитанція повинна бути виписана на прізвище, ім’я, по батькові студента. Оплата повинна бути здійснена до початку занять.

- теплі речі на випадок погіршення погодних умов (включаючи верхній одяг);

- для бажаючих відвідувати плавальний басейн – медичну довідку, плавальний одяг;

Крім того, громадяни зараховані на навчання за програмою підготовки офіцерів запасу з числа військовослужбовців служби за контрактом повинні мати з собою витяг із наказу командира (начальника) військової частини про дозвіл на проходження військової підготовки.

Для студентів другого року навчання, крім того, мати документи, для оформлення особової справи для присвоєння військового звання «молодший лейтенант запасу»:

1) автобіографія (2 прим. - 1 від руки, 1 печатний);

2) фото в військовій формі (без головного убору):

- 9 х 12 – 1шт (зі зворотного боку з позначкою олівцем прізвища, ім’я, по батькові);

- 3,5 х 4,5 – 4 шт. (без кутка, зі зворотного боку з позначкою олівцем прізвища, ім’я, по батькові);

3) копії: першої сторінки паспорту та ідентифікаційного коду – 2 прим. (на одній сторінці аркуша А-4).

4) Для студентів І року навчання, набору 2017 року на кафедрі є можливість забезпечення за особистий рахунок військовою формою одягу (піксель) згідно особистих розмірів:

- кашкет - 60-70 грн (оригінал);

- футболка - 80 грн ( колір оливковий, оригінал);

- костюм ХБ (піксель) - 500 грн. (близький до оригіналу) -700 грн.(оригінал);

- берці – 650грн. (бежеві), 950 грн. (бежеві, оригінал);

- офіцерська портупея – 200грн. (оригінал);

- офіцерський планшет - 300 грн. (оригінал);

- нашивки – «Збройні Сили України» - 12 грн., «Група крові» - 12 грн., шеврон – «Збройні Сили України» – 16 грн., «Кафедра військової підготовки СумДУ» - 20 грн. (замовляється централізовано на кафедрі).

Ціни вказані відповідно якості матеріалу одиниць комплекту. Форму одягу можна придбати самостійно за місцем проживання, в мережі магазинів військового одягу або через мережу «Інтернету», але мати з собою на час проведення табірного збору.

орма одягу після закінчення навчання залишається студентам.

Крім того, необхідно передбачити кошти на особисті потреби, зворотну дорогу та 100 грн. для укладання договору страхування особистого життя та здоров’я на весь період навчання на кафедрі військової підготовки згідно чинного законодавства (для тих хто має страховий поліс діючий до 2019 року, мати копію).

Звертаємо увагу, що громадяни, які будуть відсутні без поважних причин на заняттях під час проведення табірного збору у визначені терміни, не укладуть в встановлені терміни контракт про військову підготовку або не здійснять своєчасно оплату за І півріччя 2017-18 н.р. автоматично відраховуються з кафедри військової підготовки.

За додатковою інформацією і роз’ясненнями звертатись за адресою:

м. Суми, вул. Кондратьєва, 165, “Кафедра військової підготовки СумДУ”.

Тел. ( 0542) 62-83-15, E-mail:

 

Наказ про зарахування громадян України на кафедру військової підготовки для навчання за програмою підготовки офіцерів запасу в 2017-2019 навчальних роках