ІІ Міжнародна науково-практична конференція «Сучасні проблеми підготовки вчителя і його професійного удосконалення»

Національна академія педагогічних наук України

інститут вищої освіти

Чернігівський національний педагогічний університет імені Т.Г.Шевченка

Чернігівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені К.Д.Ушинського

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ

Вельмишановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у ІІ Міжнародній науково-практичній конференції «Сучасні проблеми підготовки вчителя і його професійного удосконалення», присвяченої 315-річчю Чернігівського колегіуму та 100-річчю Чернігівського учительського інституту.

Конференція відбудеться 5-6 листопада 2015 року на базі Чернігівського національного педагогічного університету імені Т.Г.Шевченка.

Робочі мови конференції: українська, польська, англійська.

Тематичні напрями роботи конференції:

1. Актуальні проблеми вищої педагогічної освіти.
  2. Історичні, філософські, правові та організаційні проблеми підготовки вчителя.
  3. Психологічні аспекти підготовки вчителя.
  4. Методична підготовка майбутнього вчителя.
  5. Підготовка майбутнього вчителя до позакласної, позашкільної та спортивно-оздоровчої роботи з дітьми.
  6. Професійне удосконалення вчителя.

Матеріали конференції будуть опубліковані у збірнику наукових праць "Вісник Чернігівського національного педагогічного університету", в якому публікуються оригінальні теоретичні та експериментальні роботи в галузі педагогіки (Серія: Педагогічні науки). Постановою Президії ВАК України № 1-05/6 від 16 грудня 2009 р., наказом МОН України № 528 від 12 травня 2015 р. «Вісник Чернігівського національного педагогічного університету. Серія: “Педагогічні науки”» включено до Переліку наукових фахових видань України.
Просимо подати матеріали до 15 вересня 2015 р. (каб.119).
Вартість однієї сторінки 40 грн.
Електронну версію статті можна надіслати на E-mail:
За довідками звертатись за телефонами:
(0462) 677-407 – кафедра педагогіки, психології і методики технологічної освіти;
(066) 172-29-42 – Носовець Наталія Михайлівна;
(067) 798-25-01 – Проніков Олександр Костянтинович.

ВИМОГИ ЩОДО ОФОРМЛЕННЯ СТАТЕЙ
У збірнику наукових праць «Вісник Чернігівського національного педагогічного університету» публікуються оригінальні теоретичні та експериментальні роботи в галузі педагогіки (Серія: Педагогічні науки), фундаментальної та практичної психології (Серія: Психологічні науки), історії (Серія: Історичні науки), філософії (Серія: Філософські науки).
Матеріали приймаються до 15 вересня 2015 р. у вигляді електронної версії (Word у форматі rtf). Обсяг статті – 8-15 сторінок, виконаних через 1,5 інтервал, шрифт 14 Times New Roman, береги 2 см.
Ілюстрації (малюнки, блок-схеми, графіки, діаграми) розташовуються у тексті статті та повинні бути виконані в одному з графічних редакторів. Малюнки слід подавати чорно-білими (без напівтонів), контрастними. Заливка діаграм повинна бути штриховою («узорна заливка» чорно-біла). Блок-схеми та малюнки додатково роздруковуються на окремих аркушах та подаються окремими файлами в електронному вигляді. Таблиці розміщуються безпосередньо у тексті статті. Кожна таблиця має містити заголовок.
Формули та буквені позначення величин створюються у редакторі формул MathType-Equation та розташовуються у тексті.
Посилання на літературні джерела подаються у квадратних дужках з вказівкою номера джерела та сторінки, наприклад [7, с. 123].
Матеріали оформлюються відповідно до постанови Президії ВАК України від 15.01.2003 р. № 7-05/1 «Про підвищення вимог до фахових видань, внесених до переліків ВАК України».

Структура статті:

1. УДК (ліворуч від середини аркуша);
  2. прізвище, ініціали автора;
  3. назва статті (посередині аркуша великими літерами, 14 кегль, напівжирний);
  4. анотація українською мовою (не менше 500 друкованих символів) та ключові слова;
  5. постановка проблеми та її зв'язок із важливими науковими чи практичними завданнями;
  6. аналіз останніх досліджень і публікацій, у яких започатковано розв'язання даної проблеми і на які спирається автор, виділення невирішених раніше частин загальної проблеми, яким присвячується означена стаття;
  7. формулювання мети статті (постановка завдання);
  8. виклад основного матеріалу дослідження з повним обґрунтуванням отриманих наукових результатів;
  9. висновки;
  10. бібліографічний список (до 15 посилань, оформлення відповідно Вимог ВАК України від 26.01.08 р., № 63).
  11. прізвище, ініціали автора та повна назва статті англійською мовою;
  12. анотація англійською мовою (не менше 2000 друкованих символів) та ключові слова.

До статті додаються відомості про автора (прізвище, ім'я та по батькові, місце роботи та посада, наукові звання та ступінь, номер телефону та електронна адреса). Для учасників конференції без наукового ступеня обов’язкова рецензія наукового керівника.
Редакція зберігає за собою право на редагування і скорочення матеріалів. Рукописи не повертаються.
За достовірність фактів, цитат, власних імен, посилань на літературні джерела та інші відомості відповідають автори публікацій.

Запрошуємо до співпраці.