Методичний семінар «Проблеми і перспективи організації педагогічної практики студентів спеціальності «Дошкільна освіта»

Педагогічна практика студентів є одним із найважливіших аспектів підготовки студентів спеціальності «Дошкільна освіта». Протягом останніх двох навчальних років на факультеті «Початкового навчання» для дошкільників кількість практик збільшилася удвічі, що вимагає збільшить кількість дошкільних навчальних закладів у яких студенти проходять педагогічну практику.

5 травня 2017 року на факультеті початкового навчання був проведений методичний семінар «Проблеми і перспективи організації педагогічної практики студентів спеціальності «Дошкільна освіта». Семінар був організований викладачами кафедри дошкільної та початкової освіти.

Були запрошені викладачі всіх кафедр факультету, які керують педагогічною практикою студентів спеціальності «Дошкільна освіта», а також методист МЦ управління освіти Чернігівської міської ради Мисник Валентина Іванівна, яка відповідальна за дошкільну освіту, завідуючі та методисти чернігівських ДНЗ № 4, 17, 27, 24, 52, 59, 68, 74, 76, 77.

Тема обговорення «Практична підготовка студентів під час педагогічної практики та матодик викладання». Поради та пропозиції фахівців були враховані для покращення навчального процесу студентів спеціальності «Дошкільна освіта».

Кафедра дошкільної та початкової освіти висловлює вдячність всім запрошеним за плідну роботу та співпрацю.