VІІІ міжнародна наукова конференція пам’яті Анатолія Миколайовича Лапутіна

VІІІ міжнародна наукова конференція пам’яті  Анатолія Миколайовича Лапутіна

"АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ СУЧАСНОЇ БІОМЕХАНІКИ ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ ТА СПОРТУ"

15-16 жовтня 2015 року

І Н Ф О Р М А Ц І Й Н И Й   Л И С Т

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі VІІІ міжнародної наукової конференції пам’яті Анатолія Миколайовича Лапутіна «Актуальні проблеми сучасної біомеханіки фізичного виховання та спорту», яка відбудеться 15-16 жовтня 2015 року в Чернігівському національному педагогічному університеті імені Т.Г.Шевченка (Україна, м. Чернігів)

тематичні напрями конференції:

1.   сучасний розвиток і викладання біомеханіки фізичного виховання та спорту.

2.   Біомеханічні, педагогічні, медико-біологічні та психологічні аспекти фізичного виховання та спорту.

3.   Біомеханічні, інформаційно-комунікаційні технології та конструкторські розробки у фізичному вихованні та спорті.

4.   Педагогічні аспекти професійної підготовки майбутнього фахівця з фізичного виховання та спорту.

5.   Сучасні проблеми здоров’я та здорового способу життя у педагогічній освіті.

6.   Проблеми формування й удосконалення спортивно-технічної майстерності.

Видання праць конференції

Матеріали будуть опубліковані до початку конфе­ренції у збірнику «Вісник Чернігівського національного педагогічного університету імені Т.Г.Шевченка. Серія: Педагогічні науки. Фізичне виховання та спорт», затвердженому як фахове видання з педагогіки (Наказ МОН України №528 від 12 травня 2015 р.) та як фахове видання з фізичного виховання та спорту (Постанова президії ВАК України від 31 травня 2011 р. № 1-05/5).

При поданні матеріалів сплачується організацій­ний внесок, призначений для видання збірника. Оплата проводиться з розрахунку 40 грн. (2$) за кожну сторінку публікації.

ОПЛАТА:

–  Україна – ПриватБанк, поповнення картки 4731 2171 0942 7110;

–  Іноземні країни – електронний переказ за адресою: Україна, 14013, м. Чернігів, вул. Гетьмана Полуботка, 53, ЧНПУ імені Т.Г.Шевченка, кафедра ППМФВ, Гаркуші Сергію Васильовичу (позначка «Конференція»).

ВИМОГИ ДО ОФОРМЛЕННЯ СТАТЕЙ

• Статті приймаються до 14 вересня 2015 року.
  • Мова – українська, російська, англійська, польська.
  • Обсяг статті – 8-12 сторінок.
  • Текст статті набирати в редакторі Microsoft Word; формат тексту *rtf або *doc, шрифт тексту – Times New Roman, 14 pt, інтервал – 1,5; береги 20 мм.Ілюстрації (малюнки, блок-схеми, графіки) розташовуються у тексті статті та повинні бути виконані в одному з графічних редакторів. Малюнки слід подавати чорно-білими (без напівтонів), контрастними. Блок-схеми та малюнки (повинні бути згруповані) додатково подаються окремими файлами в електронному вигляді. Таблиці розміщуються безпосередньо у тексті статті. Кожна таблиця має містити заголовок. Формули та буквені позначення величин створюються у редакторі формул MathType-Equation та розташовуються у тексті.
  • Структура статті: УДК, прізвище та ініціали автора та співавторів (не більше чотирьох), назва статті, резюме та ключові слова українською (до 500 зн.) та англійською (до 2000 зн.) мовами (резюме англійською мовою із зазначенням прізвища, ініціалів автора і співавторів та повної назви статті), текст статті, література. Комп’ютерний переклад резюме не дозволяється.
  • Стаття повинна бути оформлена згідно вимог до фахових видань (постанова президії ВАК України від 15.01.2003 р. №7-05/1) і містити такі необхідні елементи: постановка проблеми та її зв’язок із важливими науковими чи практичними завданнями; аналіз останніх досліджень і публікацій; формулювання мети роботи (постановка завдань); виклад основного матеріалу дослідження; висновки і перспективи подальших розвідок у даному напрямі; література.
  • Електронну версію матеріалів (текст статті та заявку в одному файлі) направляти на e-mail: або . Ім’я файлу статті повинно включати прізвище автора та № бажаного напряму конференції (Приклад: Шевченко_3).
  • Після рецензування статті (крім статей докторів наук, професорів, кандидатів наук) повідомлення про прийняття її до друку (чи відхилення) надсилається автору лише на електронну адресу. Тільки тоді автор оплачує видання статті й обов’язково надсилає копію квитанції про cплату на електронну адресу оргкомітету.
  • Автор може представити не більше 3-х статей, які будуть опубліковані у фаховому збірнику наукових праць.
  • За зміст і достовірність поданих до друку наукових даних відповідальність несуть автори та співавтори.
  • Усі витрати за рахунок учасників або організацій, що відряджають.
  • Електронний варіант збірника буде надсилатись авторам на електронну адресу після завершення конференції.
  • Для отримання друкованого варіанту збірника учаснику потрібно поставити позначку в заявці у відповідному рядку або окремо надіслати на ел. адресу оргкомітету запит та гарантії оплати поштової пересилки.

ОРГКОМІТЕТ:

Носко Микола Олексійович – доктор педагогічних наук, професор,
член-кореспондент НАПН України, ректор Чернігівського національного педагогічного університету імені Т.Г.Шевченка, голова оргкомітету конференції (тел.: 04622 3-22-54);

Гаркуша Сергій Васильович – кандидат наук з фізичного виховання та спорту, доцент (тел.: 063 336-47-27, 0960779578, e-mail: , );

Куртова Галина Юріївна – кандидат педагогічних наук, доцент
(тел.: 063 393-87-75).

Редакційна колегія залишає за собою право відхиляти матеріали, які не відповідають вимогам до фахових видань, або вносити корективи.

Будемо дуже вдячні, якщо Ви доведете цю інформацію
до всіх зацікавлених осіб!

на участь у VІІІ міжнародній науковій конференції
"Актуальні проблемисучасної біомеханіки
фізичного виховання та спорту",

яка відбудеться 15-16 жовтня 2015 року в м. Чернігові