Святкове та інноваційне засідання кафедри дошкільної та початкової освіти

Святкове та інноваційне засідання кафедри дошкільної та початкової освіти

27 грудня 2016 року відбулося святкове та інноваційне засідання кафедри дошкільної та початкової освіти.

Простір для проведення заходу був обраний особливий - сучасна, святково прибрана локація "Культурно-діловий центр Світогляд", який є найкращим у місті освітнім простором, оснащеним сучасною технікою, фліпчартами, спеціальними меблями для якісної освіти.

Разом зі звітами про науку, викладачі готували святкові привітання, відбувалися персональні комунікації, фотосесії біля ялинки, чаювання зі смаколиками. Також не обійшлося на новорічному засідання кафедри без інноваційних технологій. Марина Валеріївна Коновальчук презентувала результати "Проектного менеджменту в освіті" доповіла про студентські проекти, які отримали підтримку на реалізацію від німецьких партнерів Netzwerk-n (Німеччина) та British Council (Британія). Тетяна Миколаївна Богдан провела воркшоп "Технологія "скрайбінг" та її використання у навчальному процесі вищої школи", познайомила з фасилітаційною дошкою.

Проте найважливішим було те, що попри усілякі негаразди та труднощі в освіті, усі викладачі готові розвиватися і розвивати студентів.

Кафедра вітає всіх із Новим 2017 роком!