«Граємо, оживляючи добрі книги»

«Граємо, оживляючи добрі книги»

Студентський соціальний театр «EX LIBRIS» створено при кафедрі філософії та культурології філологічного факультету 13 січня 2014 року. Незмінним художнім керівником колективу є Марина Каранда. Учасниками театру є студенти різних факультетів, об’єднані любов’ю до сценічного мистецтва, проте традиційно більшість складають філологи.

Творче кредо колективу: «Граємо, оживляючи добрі книги». Упродовж одного театрального сезону глядачам представляють вистави різних жанрів – казки, драми, трагікомедії, ліричні комедії. Усі вистави є благодійними.

«Особливістю нашого колективу є активна волонтерська діяльність. Зокрема, ми займаємося арт-терапією з пацієнтами обласної дитячої лікарні та проводимо свої сеанси у навчально-реабілітаційному центрі м. Чернігова. », - говорить керівник театру.

У репертуарі театру уже є вісім постановок. Так, за драму «Букініст» колектив виборов ряд нагород у квітні 2016 року на фестивалі аматорських театрів «Норов».

Зараз колектив готує нову постановку за мотивами життя і творчості видатних композиторів Л.В.Бетховена та Н.Паганіні.

Чекайте на прем’єру наприкінці грудня!