Видавництво «Нора-Друк» знову буде на гостинах у філологічного факультету

Видавництво «Нора-Друк» знову буде на гостинах у філологічного факультету

8 листопада о 13.00 філологічний факультет і видавництво «НОРА-ДРУК» запрошують до читальної зали  на зустріч із письменником Євгеном Положієм і презентацію його нової книги «П’ять секунд. П’ять дні»

П’ять секунд, п’ять днів, п’ять років, вічність – такий часовий алгоритм нового роману Євгена Положія. Події, зображені у тексті, важливі наразі для кожного українця.

Головний герой книги звик все своє життя боротися за справедливість, воювати з ворогами, виживати після важких поранень і шукати вихід з безнадійних ситуацій. Як зазначає Андрій Курков, нова книга Євгена Положія – багатогранна мозаїка: реальні прізвища, реальні долі і місця. Такі книги будуть читати не тільки зараз, а й через багато десятиліть.

Зверніть увагу! Всі запитання можна буде ставити автору у форматі дружньої бесіди. Тематика питань найрізноманітніша.