Німецька організація Netzwerk n провела інноваційний семінар для креативних студентів Чернігова

Німецька організація Netzwerk n  провела інноваційний семінар для креативних студентів Чернігова

Яскрава нестандартна подія в освіті Чернігівщини відбулась 9-11 вересня.

Німецька організація Netzwerk n (Берлін) провела трьохденний семінар для творчих студентів як агентів змін в освіті, а саме для студентської ініціативи «Академія креативності ЧІКС» (Чернігівські Ініціативні Креативні Студенти).

"Креативний потенціал студентів як ресурс розвитку університету та міста" – під такою назвою відбувалися мозкові штурми, дискусії, обговорення та цікаві розмови.

"Головним результатом та надбанням студентів в результаті семінару стало створення власних проектів для розвитку громади міста та університетів. – прокоментувала Марина Коновальчук, організатор інноваційного заходу, доцент ЧНПУ імені Т.Г.Шевченка, координатор студентської ініціативи Академія креативності ЧІКС, - У студентів Чернігівщини величезний потенціал для впровадження найкращих освітніх  інновацій світу. Ми дуже вдячні тренерам з Берліну – Inken Marei Kolthoff та Karina Bakhteeva. З дієвими інструментами, підтримкою міжнародних партнерів та креативним ресурсом українських студентів, віримо, зробимо освіту більш сучасною".

Фінансова підтримка проекту здійснювалась організаціями:

-    Netzwerk n- мережа студентських ініціатив зі стійкого розвитку (Німеччина);

-    WECHANGE – онлайн-платформа для соціальних перетворень;

-    Federal Foreign Office (Міністерство закордонних справ Німеччини);

-     Чернігівська міська рада (в рамках проекту «Бюджет участі»), Україна.

Медіа-підтримка: Чернігівська регіональна дирекція Національної телекомпанії України, сайт ЧНПУ імені Т.Г.Шевченка.

Які ж освітні інновації були на семінарі?

Проектний менеджмент, Storytelling, групові динаміки, енерджайзери, Сase Clinic, Воркшоп, Open Space та інші дієві методики, засновані на принципах інтерактивності, постійних фітбеках, можливості кожного висловити свою думку.

Зокрема, в процесі брейнштормів було удосконалено надзвичайно цікавий студентський проект "Світлиця – вільний простір розвитку громади", його вже подано на голосування в рамках конкурсу громадських проектів «Бюджет участі». Голосування за цей проект розпочинається вже з 15-30 вересня, отже, не забутьте його підтримати.

Тож чекаємо позитивних змін у місті, університетах, школах, адже організатори, викладачі та студенти вклали багато любові у ті проекти, що їх роблять разом.