22 квітня у нас відбулося знайомство і зустріч з Наталія Бурдюг, консультанткою Центру професійного розвитку педагогічних працівників Чернігівської міської ради, кар'єрною координаторкою Чернігівської ТГ, менторкою національного пілотування системи профорієнтації у Чернігівській області.
Тема зустрічі: «Чернігівський кейс національного пілотування системи профорієнтації і роль ЦПРПП у становленні архітектури кар'єрного радництва»
Наші студенти вивчають дисципліни, які формують компетентності, що сприяють професійному самовизначенню людини.
Знайомство з таким досвідом у Чернігівській області дуже важливе, адже наші випускники, майбутні фахівці із соціальної роботи та психологи теж можуть займати посади кар'єрних радників, які невдовзі з'являться у закладах загальної середньої освіти.
Пані Наталя завітала до нас з Олена Терещенко, кар'єрною радницею Чернігівської гімназії 20, учасницею пілотування матеріалів з підтримки учнів у виборі професії "JOBs" Цюріх, Швейцарія. Особливо приємно, що пані Олена є нашою випускницею спеціальності "Соціальна педагогіка"
Студенти та викладачі із перших вуст дізналися про стан профорієнтаційної роботи в Чернігівській області, виконали кілька практичних вправ, віднайшли свої суперсили

Останні новини користувача НУЧК
- Поетичні збірки авторок із Михайло-Коцюбинського поповнили бібліотеку НУЧК
- Науковці України та Угорщини обговорили проблеми збройних конфліктів у Європі
- Засідання студентського туристсько-краєзнавчого наукового гуртка «Сіверяни»
- Урочисте засідання Вченої ради
- Два тижні англійської: як філологічний факультет провів мовну школу в Куликівському ліцеї
