Виїзне засідання методичного семінару кафедри теорії та методики мистецького навчання

26 травня 2016 року відбулося виїзне засідання методичного семінару кафедри теорії та методики мистецького навчання. Захід відбувся у стінах Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д.Ушинського у вигляді круглого столу з учителями мистецьких дисциплін. Темою для обговорення було обрано «Актуальні питання мистецького навчання».

Науковці кафедри презентували результати своїх досліджень  з обраної проблематики.

Доцент кафедри В.М.Жлудько ознайомила вчителів зі своїм авторським курсом «Ігродизайн» та особливостями його  впровадження у практику початкової школи.

Доцент Р.М.Силко підняв проблематику дитячої анімаційної діяльності на уроках образотворчого мистецтва як фактору творчого розвитку школярів та ознайомив присутніх  із сутністю та специфікою методу «Правопівкульного малювання».

Після виступів  відбулося жваве обговорення піднятих питань в аспекті практики сучасної початкової школи.