Гостьова лекція про роботу весільного агенства

Гостьова лекція про роботу весільного агенства

01.10.2024 року онлайн на платформі Zoom відбулась відкрита гостьова-лекція на тему: «Організація роботи весільних агентств, як  комерційних підприємств соціокультурного сервісу»  з фахівцями-практиками соціокультурної-сфери: Лаптієнко Віталією Михайлівною – директором весільної агенції "Краля" м. Чернігів та його координатором Мороз Лілією.

Організатор і Модератор зустрічі – Солдатенко Олександр Ігорович, кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри мистецьких дисциплін Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка.

На лекції були присутні: Ладонько Людмила Степанівна – доктор економічних наук, професор, професор кафедри мистецьких дисциплін та студенти спеціальності 028 Менеджмент соціокультурної діяльності.

Всі присутні отримали гарні враження та ознайомились з усіма напрямами роботи сучасного весільного агентства, як підприємства соціокультурного сервісу: створення індивідуального сценарію весілля; організація весільних церемоній; планування весільної події; декор і флористика; координація постачальників; підбір та координація весільного вбрання; організація розважальної програми; весільна поліграфія та сувенірна продукція; весільна подорож (медовий місяць); організація заручин; послуги стиліста; весільні танцювальні постановки; фотозони та фото будки; тематичні весілля; оренда транспорту; шоу-програми та розваги; планування весіль на відкритому повітрі; виготовлення весільних тортів і кондитерських виробів.

Лаптієнко Віталія Михайлівна та Мороз Лілія з радістю відповіли на всі питання викладачів та студентів.