Тренінг «Створення особистого колеса цифрових компетенцій» (08.11.2024 р., онлайн)

8 листопада 2024 р. відбудеться онлайн тренінг «Створення особистого колеса цифрових компетенцій». Захід організовано Національним університетом «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» і реалізується у межах програми Еразмус+, модуль Жана Моне на тему: «Формування стратегії розвитку особистості в цифровому освітньому просторі: Україна-ЄС» («Formation of the personality development strategy in the digital educational space: Ukraine-EU») (101127592 – FPDSDESUEU – ERASMUS-JMO-2023-HEI-TCH-RSCH).

Тренер заходу – к.е.н., доцент А.О. Чайкіна.

Метою тренінгу є ознайомлення широкої аудиторії з можливостями для особистісного розвитку та працевлаштування, які є доступними для українців за підтримки ЄС. Інтеграція України в ЄС дозволяє розширити можливості українців щодо навчання, підвищення кваліфікації, формування нових ділових зв’язків, пошуку робочого місця, а також отримання нових актуальних компетенцій. Оволодіння навичками адаптації, самоменеджменту, стресостійкості та різноманітними способами використання діджитал інструментів є запорукою успіху у сучасному суспільстві.

Що? Тренінг «Створення особистого колеса цифрових компетенцій».

Де? Національний університет «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка». Покликання на Zoom-зустріч буде розіслано усім зареєстрованим учасникам на вказані при реєстрації email адреси.

Коли? 8 листопада 2024 року.

Участь у тренінгу безкоштовна.

Для участі у тренінгу до 07.11.2024 р. необхідно заповнити форму за посиланням.

Деталі заходу за посиланням.

Кожен учасник тренінгу отримає сертифікат про підвищення кваліфікації (обсяг – 1,5 кредити ЄКТС).

За інформацією відділу міжнародних зв’язків та соціального партнерства