Воркшоп «Третя місія університетів: методики оцінки і підходи» (23.09.2024 р., онлайн)

23 вересня 2024 р. відбудеться воркшоп «Третя місія університетів: методики оцінки і підходи» у рамках реалізації структурного проєкту Еразмус + КА2 CBHE «Університети-громади: посилення співпраці». Захід організовано Українською Асоціацією Європейських Студій (Україна), Акредитаційною Радою підприємницьких та суспільно-орієнтованих університетів (The Accreditation Council for Entrepreneurial and Engaged Universities, ФРН), Університетом Ґенуї (Італія).

Основна мета: обговорення методик та кращих практик оцінювання «третьої місії» університетів, що включає їхню діяльність, спрямовану на вирішення суспільних проблем різного рівня, зокрема у підприємницькому та соціальному вимірах.

Цільова авдиторія: представники закладів вищої освіти; освітні НУО; аналітичні центри.

Що? Воркшоп «Третя місія університетів: методики оцінки і підходи».

Де? Онлайн

Коли? 23 вересня 2024 р.

Мови заходу: українська, англійська.

Реєстрація доступна до 18 вересня за посиланням. Зареєстрованим учасникам буде надіслано посилання на підключення для участі у заході.

Участь у воркшопі — безкоштовна.

За інформацією відділу міжнародних зв’язків та соціального партнерства