МАГІСТЕРСЬКИЙ ТВОРЧИЙ ПРОЄКТ ЛІЛІЇ МОРОЗ

МАГІСТЕРСЬКИЙ ТВОРЧИЙ ПРОЄКТ ЛІЛІЇ МОРОЗ
В рамках угоди про співпрацю НУЧК імені Т. Г. Шевченка з мистецькими школами 16 вересня в Чернігівській музичній школі №2 імені Євгена Богословського відбулася презентація творчого проєкту "Дай, Боже, Україні миру". Солістка та авторка концепції - Лілія МОРОЗ, магістрантка спеціальності 025 Музичне мистецтво, артистка Академічного народного хору Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм.
У виступі взяв участь камерний склад цього колективу, до якого увійшли здобувачі та випускники музичних спеціальностей факультету: Євгенія АВДІЄНКО, Андрій МОРОЗ, Максим ТОВКАЧ, Артем КОЛОМІЄЦЬ (спеціальність 014 Середня освіта, Музичне мистецтво, магістратура); Богдан АНЧІХОРОВ, Олексій БУРИЙ (спеціальність 025 Музичне мистецтво, бакалаврат).
У програмі прозвучали обробки українських народних пісень та авторські твори композиторів Чернігівщини - Володимира Коцура, Миколи Борща, Івана Синиці, Анатолія Пашкевича.