Науково-практичний круглий стіл «АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ ОПОДАТКУВАННЯ В КРАЇНАХ ЄС: ДОСВІД ДЛЯ УКРАЇНИ» (24.09.2024 р., онлайн)

24.09.2024 року відбудеться круглий стіл на тему: Актуальні питання оподаткування в країнах ЄС: досвід для України в межах реалізації проєкту Модуль Жан Моне: «Формування стійкого інтересу до податкової культури ЄС шляхом запровадження освітніх, наукових та комунікативних просвітницьких заходів, орієнтованих на українське суспільство» програми Європейського Союзу «Еразмус+: Жан Моне», 101125984 – TIEU – ERASMUS-JMO-2023-HEI-TCH-RSCH.

Захід відбудеться на базі Державного податкового Університету (онлайн). Метою заходу є обговорення сучасного стану оподаткування в країнах ЄС для імплементації кращих практик в Україні. В рамках круглого столу планується робота таких напрямків:

1. Податкова політика та гармонізація оподаткування в країнах ЄС.
  2. Адміністрування податків та платежів в країнах ЄС.
  3. Інформаційні сервіси та технології в сфері оподаткування та управління в країнах ЄС.

До участі в роботі круглого столу будуть залучені науковці та практики в сфері оподаткування та адміністрування податків, а саме: викладачі Державного податкового Університету та інших ВНЗ України, студенти, аспіранти, працівники Державної податкової служби України, Асоціації платників податків України, фахівці в сфері оподаткування з кран ЄС (Польщі, Німеччини, Іспанії) та ін. (близько 50-ти учасників)

Спікерами круглого столу будуть Ірина ПРОКОПЕНКО, к.е.н., доцент кафедри адміністрування податків, керівник проєкту Модуль Жан Моне та Ольга ІВАНИШИНА, к.е.н., доцент, завідувач кафедри адміністрування податків, проєктний лідер.

Долучитися до круглого столу запрошуються всі, кого цікавить проблематика гармонізації системи оподаткування в Україні на рівні ЄС та встановлення діалогу в українському суспільстві між платниками податків та органами державної влади, а також виконавців проєктів програми Erasmus+ та здобувачів освіти.

Що? Науково-практичний круглий стіл «АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ ОПОДАТКУВАННЯ В КРАЇНАХ ЄС: ДОСВІД ДЛЯ УКРАЇНИ».

Де? Онлайн, платформа Zoom за посиланням.

Коли? 24 вересня 2024 року.

Робочі мови: українська, англійська

Участь у круглому столі безкоштовна.

Деталі про захід за посиланням.

Підготовлено з використанням матеріалів Державного податкового університету.

За інформацією відділу міжнародних зв’язків та соціального партнрства