Національний університет "Чернігівський колегіум" імені Т.Г. Шевченка
T.H. Shevchenko National University «Chernihiv Colehium»
НУЧК імені Т.Г Шевченка

До уваги університетської спільноти!

Залиште оцінку
(1 голос)
До уваги університетської спільноти!

 До уваги університетської спільноти!

Дозвольте мені звернутися до вас із цим листом, щоб представити себе та представити діяльність Посольства Франції в Україні у сфері університетського та наукового співробітництва, а також зазначити програми підтримки мобільності, які ми пропонуємо вашим студентам.

 

Посольство Франції та Французький інститут прагнуть підтримувати академічну та наукову спільноту в Україні. Французький уряд надає виняткову допомогу для посилення мобільності між нашими країнами та підтримки рівня академічної досконалості в Україні, пропонуючи стипендії на навчання у французьких установах у межах чинного законодавства.

Ми відкриваємо прийом заявок на стипендії, які дозволять вашим студентам реалізувати мобільність тривалістю від 4 до 6 місяців, щоб приєднатись до навчального процесу французького навчального закладу у рамках програм освітнього рівня магістратури (1й або 2й курс навчання). Заявки від студентів 4-го курсу також будуть розглянуті згідно із положеннями, які передбачені в останніх змінах до закону про мобілізацію. Заявки будуть оцінені за критеріями академічної досконалості та послідовності навчального проекту.

Прийом документів завершується 31 травня 2024 року. Ми будемо вдячні за поширення цієї інформації серед ваших студентів.

Ми готові відповісти на ваші запити та спрямувати вас до французьких навчальних закладів, якщо ви цього забажаєте.

З повагою,

Елоїз МАРМУЗЕ-ДЕ ЛА ТАЙ

 

 

Стипендії уряду Франції.

Навчальний рік 2024-2025.

Дедлайн подання заявок: 31/05/2024

Відділ культури та співробітництва Посольства Франції в Україні оголошує конкурс стипендій для підтримки університетської мобільності на рівні 2го курсу Магістратури до закладів вищої освіти Франції. Ця кампанія спрямована на студентів, які бажають навчатись у закладі вищої освіти періодом від 4 до 6 місяців. Після процесу відбору кандидатів, їм будуть надані стипендії для навчання на рівні 2го курсу Магістратури тривалістю від 4 до 6 місяців протягом навчального року 2024-2025 для здобуття другого вищого освітнього рівня в будь-якій галузі з щомісячною стипендією у розмірі 860 євро. *Враховуючи нещодавні законодавчі зміни щодо мобільності українських студентів, заявки рівня Магістратури (1 курс навчання) або Бакалаврату (4 курс навчання) розглядатимуться у рамках цього конкурсу виключно на основі відмінних академічних здібностей.

 

Вимоги до кандидата:

• бути громадянином України віком до 35 років;

• бути студентом вищого навчального закладу України (щонайменше на 1 курсі Магістратури) або мати диплом про вищу освіту українського навчального закладу (Магістр);

• проживати на момент подання заявки на території України;

• мати документ про зарахування або лист про попереднє зарахування від приймаючого французького навчального закладу. У випадку відсутності документа, важливо показати, що контакт із закладом вже встановлено.

Критерії надання стипендії:

• високий рівень академічної підготовки кандидата;

• якісний та аргументований навчальний проєкт з обґрунтуванням професійної орієнтації; • володіння французькою мовою (рівень В1, В2, бажано засвідчений офіційним дипломом типу Dalf / Delf) та / або англійською мовою (сертифікований рівень), залежно від навчального проекту та вимог приймаючого закладу. Рівень мови може бути оцінений під час співбесіди у період відбору кандидатів.

Стипендіати уряду Франції (BGF) отримують наступні послуги:

• щомісячна стипендія протягом місяців навчання у Франції;

• звільнення від оплати за розгляд документів на студентську візу, гарантований статусом стипендіата уряду Франції;

• звільнення від оплати за зарахування до державних закладів;

• допомогу у пошуку студентського житла у гуртожитках (CROUS), • соціальне та медичне страхування на період навчання,

• підтримка Campus France в організації вашого перебування та в адміністративних процедурах; з координатором у Франції, який відповідальний за ваше досьє та відповідатиме на ваші запитання.

Подача документів на конкурс триває до п’ятниці 31 травня 2024 р. (о 23:59 год за Києвом)

Процедура та термін подачі документів:

- заповнити онлайн-формуляр для участі у конкурсі на стипендію Магістратури (https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdHF025YUcy05FhvIZ_nlKz6vgmGGH3GkicWqhKFOHbg2Thw/viewform)

- надіслати повний пакет документів на електронну адресу та

Обов’язкові документи, що мають складати досьє кандидата (французькою чи англійською мовою залежно від навчального проекту):

• резюме (2 ст. max, формат word чи pdf);

• чітко та детально викладений навчальний проект

(2 ст. max. формат word чи pdf); • мотиваційний лист (1 ст. max., формат word чи pdf);

• лист від французького навчального закладу, підтверджуючий зацікавленість вашою кандидатурою, чи лист про попереднє зарахування (формат pdf);

• виписка оцінок за останні 2 роки навчання (формат word чи pdf);

• диплом/сертифікат про володіння французькою або англійською мовою.

Увага!

• Цей конкурс відкритий лише для українських студентів, які зараз проживають в Україні. • Електронна адреса та тема листа мають бути позначені виключно латиницею;

• Назва кожного документу має починатися із прізвища, наприклад: Olkhovyk_KNLU_СV.pdf ; Olkhovyk _KNLU_formulaire.pdf

- після попереднього відбору комісією, кандидатів буде запрошено на співбесіду, дата якої буде оголошена пізніше. Враховуючи контекст, співбесіди можуть бути проведені онлайн.

- результати будуть оголошені у червні 2024 року. Результати будуть повідомлені індивідуально на електронну адресу, вказану при подачі заявки.

Відділ культури та співробітництва Посольства Франції в Україні та Французький інститут в Україні жодним чином не можуть гарантувати відібраним кандидатам, які отримали візу, що національні органи влади нададуть їм дозвіл на виїзд з території України відповідно до чинного законодавства на момент реалізації мобільності.

 

За інформацією відділу міжнародних зв’язків та соціального партнерства

 

Національний університет "Чернігівський колегіум" імені Т.Г.Шевченка

T.H. Shevchenko
National University
«Chernihiv Colehium»

КОНТАКТИ

З нами можна зв'язатись за вказаними контактами

Адреса: 14013, м Чернігів вул. Гетьмана Полуботка, 53

Телефони:

Приймальна комісія (0462) 941-081

(073) 104 82 73
(096) 506 28 20

Приймальня ректора (0462) 941-170

Загальний відділ (0462) 941-178

 

Ми в соціальних мережах FB IG YT TG TG