ОСВІТЯНСЬКЕ ВИЗНАННЯ – ПРЕМІЯ СОФІЇ РУСОВОЇ

ОСВІТЯНСЬКЕ ВИЗНАННЯ – ПРЕМІЯ СОФІЇ РУСОВОЇ

28 вересня 2023 року, напередодні Дня працівників освіти, на базі Чернігівського історичного музею імені В.В. Тарновського відбулося щорічне нагородження лауреатів обласної премії імені Софії Русової та Георгія Вороного.

Серед Лауреатів премії імені Софії Русової - Світлана ПОТОЦЬКА, доцент кафедри біології Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка, методист КЗ «Чернігівський обласний науковий ліцей» Чернігівської обласної ради.

Лауреатів Премії привітали заступниця голови Чернігівської ОВА Жанна Шерстюк, начальник Управління освіти і науки Чернігівської ОВА Юрій Музика, заступниця начальника Управління освіти і науки Чернігівської ОВА, начальниця відділу загальної середньої та корекційної освіти Олена Соронович, голова постійної комісії Чернігівської обласної ради з питань освіти, науки, культури та інформаційної сфери Борис Петренко, голова Чернігівської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України Тетяна Матвєєва.

Премія імені Софії Русової призначається розпорядженням голови Чернігівської обласної військової адміністрації за особливі успіхи у здійсненні навчання і виховання молодого покоління, формування національних і загальнолюдських цінностей, утвердження національної ідеї, забезпечення реалізації конституційних прав громадян України та погоджується Чернігівською обласною радою з метою піднесення ролі та авторитету педагогічних працівників в суспільстві, заохочення до творчої, результативної праці і престижності вчительської професії.

C7K4138viber 2023 10 04 20 39 29 857

[social_shere]