СТУДЕНТСЬКИЙ НАУКОВИЙ ГУРТОК У НОВОМУ НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ

СТУДЕНТСЬКИЙ НАУКОВИЙ ГУРТОК У НОВОМУ НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ

З нагоди Дня соціального педагога 4 жовтня в онлайн-форматі відбулося зібрання студентського наукового гуртка, що функціонує при Кафедра соціальної роботи та освітніх і педагогічних наук.

На зібранні були присутні здобувачі освіти груп 23, 24, 32, 53, 63 та 63 заочної форми навчання Навчально-науковий інститут психології та соціальної роботи, а також завідувач кафедри Larisa Ren і науково-педагогічні працівники Лина Махоткина, Могильний Ф.В.

На зібранні Зайченко Н.І. було представлено лекцію-розповідь на тему «Лоренсо Лузуріага (1889–1959) – іспано-аргентинський соціальний педагог». Лекторка наголосила, що Лоренсо Лузуріага по праву може бути віднесений до плеяди фундаторів соціально-педагогічного наукового напряму в історії світової педагогіки, адже в його наукових працях відобразилася оригінальна соціально-педагогічна концепція, неперевершена в своєму роді на середину 1950-х років.

Здобувачі освіти ознайомлювалися з життєвими віхами становлення особистості Лоренсо Лузуріаги, навчання у Мадридській Вищій педагогічній школі, роботи інспектором початкового навчання, стажування в європейських країнах, участі в Лізі політичної просвіти, викладання в університетах Іспанії та Аргентини

Щиро дякуємо всім учасникам зібрання