Екологічна освітньо-наукова платформа

Екологічна освітньо-наукова платформа

30 травня 2023 р. студенти спеціальностей «біологія», «середня освіта (біологія)» та «екологія» разом з викладачами природничо-математичного факультету, які є членами Всеукраїнської екологічної ліги, долучилися до організації та проведення екологічної освітньо-наукової платформи, яка відбулася у Чернігівській обласній універсальній науковій бібліотеці імені В.Г. Короленка.

На тлі екологічних проблем Чернігівської області у науково-популярній формі були висвітлені біологічні, біогеохімічні та токсикологічні аспекти забруднення довкілля м. Чернігова та області. Модераторами дискусій виступили професор Олександр Лукаш (кафедра екології та охорони природи), доценти Олександр Смольський (кафедра хімії, технологій та фармації), Вікторія Паперник (кафедра екології та охорони природи), Аліна Слюта (кафедра географії).

Аудиторія учасників платформи охоплювала різні соціальні та вікові групи – від учнівської молоді до працівників промислових підприємств. Учні, які виявили найбільшу активність у дискусіях і зацікавленість природничими науками, отримали зелені флаєри, які дають можливість протягом наступного навчального року отримати кваліфіковані консультації з хімії, біології та основ екології у викладачів профільних кафедр НУЧК, а також можливість спробувати свої сили в лабораторіях природничо-математичного факультету.