Зустрічі зі студентами КЗ «Чернігівський базовий фаховий медичний коледж»

Зустрічі зі студентами КЗ «Чернігівський базовий фаховий медичний коледж»

Протягом квітня-травня 2023 року доцент кафедри загальної, вікової та соціальної психології ННІ психології та соціальної роботи Лісневська Алла Олексіївна провела шість зустрічей зі студентами КЗ «Чернігівський базовий фаховий медичний коледж». На цих зустрічах студенти мали можливість поділитися своїми переживаннями, пов’язаними з досвідом війни, набути навичок емоційної саморегуляції, які можна використовувати як засіб первинної психологічної самодопомоги. Також було приділено особливу увагу пошуку ресурсів, які сприяють відновленню людини під час війни та підвищують її стресостійкість. У контексті пошуку внутрішніх опор було розглянуто такий психічний стан, як щастя, обговорено, наскільки можливим і доречним є переживання щастя під час війни. Остання зустріч була присвячена Дню захисту дітей. Студентам медичного коледжу було запропоновано взяти участь у великій арт-терапевтичній вправі «Побудова світів», мета якої - усвідомлення своєї цінності в світі, підтвердження своєї індивідуальності, волі до здійснення власного вибору.