ЗІБРАННЯ СТУДЕНТСЬКОГО НАУКОВОГО ГУРТКА

ЗІБРАННЯ СТУДЕНТСЬКОГО НАУКОВОГО ГУРТКА

Зібрання студентського наукового гуртка, що функціонує при нашій кафедрі, відбулося 19 травня у форматі круглого столу та було приурочено до Дня науки в Україні.

Керівник гуртка - доктор педагогічних наук, доцент Наталія Іванівна Зайченко.

Цей захід на тему «Українська соціальна педагогіка перед викликами сьогодення» став своєрідною площадкою для висловлення авторських міркувань здобувачів вищої освіти про актуальні соціально-педагогічні проблеми та можливі шляхи їхнього розв’язання.
Студентка першого курсу спеціальності 231 Коленченко Наталія представила доповідь «Булінг як виклик сьогодення у контексті соціальної педагогіки». У виступі здобувачка закцентувала увагу на соціально-виховних факторах проблеми.
Студентка першого курсу спеціальності 231 Примаченко Анастасія презентувала доповідь «Духовні орієнтири українського феміністського руху» та пояснила особливості жіночого руху в історії і сучасності України.
Студентка четвертого курсу спеціальності 011 Сильченко Катерина розповіла про практичний досвід роботи у Чернігівському міському центрі соціальних служб.
Щиро дякуємо всім учасникам наукової зустрічі!