Тренінг «Управління дитячими стресами під час кризових ситуацій»

Тренінг «Управління дитячими стресами під час кризових ситуацій»

11 березня в Національному університеті «Чернігівський колегіум» імені Т.Г.Шевченка проведено тренінг «Управління дитячими стресами під час кризових ситуацій» психологом Благодійного фонду «Центр соціального розвитку «Міст» Богданою Короваєвою.

Захід було організовано професором кафедри дошкільної та початкової освіти Антоніною Міненок.

Учасниками заходу були викладачі та студенти спеціальності «Дошкільна освіта», а також було запрошено стейкголдерів спеціальності.

Всі учасники отримали пакет дидактичних матеріалів від Благодійного фонду «Центр соціального розвитку «Міст».

Такі заходи є особливо актуальними для наших студентів і викладачів, збагачуючи свій методичний потенціал новітніми технологіями надання психологічної і соціальної допомоги дітям та дорослим що постраждали від російської агресії.12